Територія дитячого дозвілля "Жираф" - це цілий світ дитячих мрій та активного часупроведення. Тут можна смачно поїсти різноманітні нямки та гарно, і головне з користю, провести дозвілля. Ми святкуємо дитячі дні народження, проводимо тематичні та календарні вечірки, втілюємо в життя різноманітні проекти.


       Для мамуль в декретній відпустці ми створили "Клуб МАМ-місцеві активні мами". Метою клуба є створити життя матусь яскравішим, адже спокійна задоволена собою Мама-це щаслива сім'я. Проблема постає в тому, що мами залишаються на одинці зі своїми перлинками. Щоб вирватися до подружки чи на семінар, потрібна допомога рідних, а це не завжди зручно для всих... Мамочки рідко куди виходять, тому що наше місто ще не дуже пристосовано до матусь з дітками до 3-х рочків. Тоді приходять думки, що декрет це не той прекрасний час для сім'ї, а паркан через який не можна перескочити... Але ж це не так! Життя в декреті є, і саме для цього ми створили Клуб МАМ.
       Професійна Кулінарна Школа для Малечі. Провівши сотні кулінарних майстер класів, ми прийшли до висновку, що дітям готувати і весело, і цікаво! Куховаріння - це процес при якому в дитині розвиваються логіка, фантазія та моторика пальчиків. Кулінарні уроки розраховані на вік від 2,5 до 12 років. Кожне заняття - яскравий світ смаків! Якщо ваша дитина хоче навчитися готувати, то тоді вам до нас! Якщо ваш малюк мріє про кар'єру ресторатора чи шеф-повар, то ми з радістю допоможемо!

Адреса нашого закладу: вул. Освітянська, 6, м. Полтава, тел.:+38(050)621-24-85, +38(096)460-28-85, годинки праці з 11:00 до 21:00. Завжди раді новим друзям та знайомствам!